اقیانوس عینک آفتابی گوچی Gucci تابستان

اقیانوس: عینک آفتابی گوچی Gucci تابستان اطلاعات شماره زندگی تصویر پرفروش افزایش

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ستاره در نقش معلم اخلاق من بود / لاله اسکندری

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهران مدیری در برنامه شب گذشته دورهمی به موضوعی عجیب پرداخت؛ نگرانی از اوضاع منطقه و حوادث تروریستی که هر روزه در خاورمیانه اتفاق می

ستاره در نقش معلم اخلاق من بود / لاله اسکندری

لاله اسکندری: ستاره در نقش معلم اخلاق من بود

عبارات مهم : تئاتر

شب گذشته لاله و ستاره اسکندری مهمان برنامه دورهمی شبکه نسیم شدند.

به گزارش گروه تحریریه سایت، مهران مدیری در برنامه شب گذشته دورهمی به موضوعی عجیب پرداخت؛ نگرانی از اوضاع منطقه و حوادث تروریستی که هر روزه در خاورمیانه اتفاق می افتد.

مدیری گفت: خاورمیانه منطقه عجیبی هست، انگار هیچکس به هیچکس نیست. تا جایی که اگر بعضی از همسایه ها را دو دقیقه با هم تنها بگذاری انگشت در چشم هم می کنند! در حقیقت دیده شدن مسئله مهم خاورمیانه و کشورهای آن است.

وی افزود: به عنوان نمونه همه نگاه ها به سوریه، یمن، بحرین و عراق بود، ولی ناگهان عربستان با قطر دعوا به راه انداخت. از طرفی خاورمیانه ای ها آنقدر به دنبال دیده شدن هستند که همه چیز را گردن می گیرند! جهت مثال عراق، زلزله کرمانشاه را گردن گرفت!

پس از این صحبت ها سروش جمشیدی کمدین برنامه به اجرای نمایش با همین عنوان پرداخت.

پس از بخش نمایش، مدیری با اشاره مجدد به عنوان برنامه گفت: خشونت مختص خاورمیانه نیست و در همه جای دنیا دیده می شود، ولی خاورمیانه ای ها علاقه به کشتن با صدا دارند؛ در حالی که روس ها خیلی بی تفاوت آدم می کشند و عادت به مسموم کردن دارند، ولی آمریکایی ها در کل هیچ چیزی را گردن نمی گیرند.

در ادامه برنامه در بخش مهمان، با وجود اینکه ستاره و لاله اسکندری مهمان برنامه بودند، ستاره بدلیل تاخیر خواهرش در ابتدای برنامه به تنهایی پاسخگوی سوالات مهران مدیری شد.

ستاره اسکندری و مدیری در قالب یک شوخی جالب تصمیم گرفتند پشت سر لاله حرف بزنند و به قول معروف زیر آبش را بزنند؛ ولی در نهایت خوبی زیاد، صداقت ویژه، دست به خیر بودن و مهربانی بیش از اندازه، توصیفاتی بود که ستاره اسکندری راجع به خواهرش لاله گفت.

ستاره در مورد تاخیر خواهرش هم گفت: اصولا لاله انسان بدقولی نیست، ولی من با سریع آمدنم ثابت کردم کسانی که از تئاتر می آیند خوش قول ترند.

مدیری در ادامه گفتگو راجع به شیطنت های کودکیِ ستاره پرسید که گویا در بچگی بسیار شیطان بودی، شیشه های کودکستان را پایین آوردی، لاله را به دیگ داغ چسباندی، آیا اینها واقعیت دارد؟ ستاره اسکندری در پاسخ گفت: در کودکی بسیار علاقه داشتم پسر باشم، جهت همین کارهای پسرهای آن وقت را بسیار انجام می دادم؛ الگوبرداری از کارهای پسرهای کوچه یعنی بازی با سنگ و چوب.

ستاره اسکندری در پاسخ به سوالی در خصوص نقطه ضعف لاله گفت: نقطه ضعف شاخصی در ذهنم نیست، هنوز بعد از این همه سال نسبت به کودکی خودم و لاله و بلاهایی که سرش آوردم احساس عذاب وجدان دارم؛ جهت همین الان دیگه به نظرم خیلی همه چیز خوب است.

وی در خصوص نقطه ضعف خودش نیز گفت: من زیادی رک هستم، قبلا فکر می کردم این یک حُسن است ولی الان میگویم که ضعف هست. به قول خراسانی ها زیادی دل به دهان هستم.

ستاره اسکندری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه «شما بازیگر بهتری هستید یا لاله؟»، گفت: بازیگری جهت من بسیار جدی است البته نه در مقایسه با لاله. در حقیقت زاویه ورود من به بازیگری با لاله متفاوت بود. من از تئاتر آمدم و لاله با گریم و طراحی صحنه شروع کرد. جهت من همه چیز جدی و عمیق بود و بازیگری بخشی از کاراکتر شخصی و نیاز فردی ام است.

وی در خصوص علاقه ستاره به سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: قبلا روی تئاتر تعصب خاص ای داشتم، ولی حالا تلویزیون و سینما هم اضافه شده است است.

ستاره اسکندری در مورد سنش هم گفت: ۴۳ ساله ام و یک سال و نیم از لاله بزرگ ترم.

وی با اشاره به نقشهای ماندگار خود گفت: در سریال «داستان یک شهر» جهت نخستین بار یک نقش منفی یعنی زن معتاد را در تلویزیون بازی کردم، سپس با الگوی یک دختر مثبت در سریال پربیننده نرگس دیده شدم و بعد از آن در سریال «تعبیر وارونه یک رویا» به نقش فوق العاده منفی بازگشتم.

در ادامه برنامه لاله اسکندری به صحنه آمد و مدیری و ستاره اسکندری را همراهی کرد.

لاله اسکندری راجع به نقطه ضعف و قوت خواهرش گفت: ستاره کمی استرسی است و حساسیت هایش بالاست. ولی او خیلی حامی و به نوعی خواهر بزرگ من هست، حتی از خواهر بزرگترم هر لحظه سریعتر حضور دارد. بعلاوه اینکه در تئاتر از عالی ترین هاست.

این بازیگر راجع به عاشق شدن خواهرش گفت: مربوط به زمانهای قدیم هست، وقت مرحوم عبدالحسین سپنتا؛ یکی از علاقه های ستاره، کتاب «دزیره» بود که از شدت خواندن آن کتاب را چند بار صحافی کردیم.

ستاره در ادامه حرفهای خواهرش گفت: تا امروز احساس عاشقی بسیار بوده، نه به فرد بلکه به نفس زندگی. انگار از بعد هر از دست دادنی، دریچه ای دیگر باز می شود و از چیز دیگری لب ریز می شویم.

ستاره راجع به عاشق شدن خواهرش گفت: لاله بر خلاف من خیلی درون گراست، اگر هم چیزی بود از من می ترسید و نمی گفت.

لاله ادامه داد: ستاره در دوره نوجوانی در نقش معلم اخلاق من بود، من علی رغم سایر افراد در دوره نوجوانی عاشق نشدم. در جوانی عاشق شدم که به ازدواج ختم شد.

ستاره اسکندری در پاسخ به پرسش مدیری راجع به پشیمان شدن از ایفای یک نقش گفت: پشیمانی مطلق نه، در بعد هر شکستی تجربه ای هست. لاله هم در پاسخ به این پرسش اظهار داشت که من از کارهای نکرده ام پشیمانم.

ستاره اسکندری جایزه بازیگری سال ۸۵ سریال «نرگس» را به موزه دورهمی اهدا کرد. وی در این باره گفت: این جایزه به لحاظ معنوی جهت من بسیار با ارزش است.

به تبعیت از ستاره، لاله هم یک جایزه بازیگری خود به علاوه یکی از عکسهای خود از شهر اصفهان را به موزه دورهمی اهدا کرد.

ستاره در نقش معلم اخلاق من بود / لاله اسکندری

واژه های کلیدی: تئاتر | ستاره | برنامه | اسکندری | بازیگری | خاورمیانه | مهران مدیری | لاله اسکندری | ستاره اسکندری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz