اقیانوس عینک آفتابی گوچی Gucci تابستان

اقیانوس: عینک آفتابی گوچی Gucci تابستان اطلاعات شماره زندگی تصویر پرفروش افزایش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات در کشور عزیزمان ایران نباید قبل از کاپیتان غذا بخورید! / قدوس

ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترساندس سوئد از یادگیری فرهنگ ایرانی سخن گفت و در این باره مثالی جالب زد.

در کشور عزیزمان ایران نباید قبل از کاپیتان غذا بخورید! / قدوس

قدوس: در کشور عزیزمان ایران نباید قبل از کاپیتان غذا بخورید!

عبارات مهم : ایران

ملی پوش ایرانی تیم اوسترساندس سوئد از یادگیری فرهنگ ایرانی سخن گفت و در این باره مثالی جالب زد.

به گزارش تسنیم، به نقل از روزنامه آفتون بلاد سوئد، سامان قدوس سال نسبتا موفق فوتبالی را پیش رو داشته هست. تیم باشگاهی اش یعنی اوسترساندس رتبه پنجم جدول رده بندی لیگ برتر سوئد را کسب کرد. در قالب بازیکن هم عنوان برترین مهاجم سال فوتبال سوئد را به دست آورد. در بازی دوستانه کشور عزیزمان ایران و پاناما هم که با برتری 2 بر یک کشور عزیزمان ایران آخر یافت نخستین گل ملی خود را به ثمر رساند.

در کشور عزیزمان ایران نباید قبل از کاپیتان غذا بخورید! / قدوس

وی در این رابطه گفت: این اتفاق خوبی بود و هر لحظه مهم هست. بسیاری از بازیکنان شرایطی همانند من که از بین 2 تیم ملی باید یک تیم را گزینش می کردند دارند. هنوز در حال یادگیری فرهنگ ایرانی هستم. این که چه کار باید کنم و چه کاری نباید انجام دهم.

ملی پوش ایرانی در ادامه با اشاره به مثالی اظهار داشت: جهت مثال شما باید احترام زیادی به کاپیتان بگذارید و او تصمیم گیرنده هست. نباید قبل از کاپیتان غذا بخورید یا میز را سریعتر از او ترک کنید و بسیاری از موارد دیگر.

ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترساندس سوئد از یادگیری فرهنگ ایرانی سخن گفت و در این باره مثالی جالب زد.

قدوس راجع به تفاوت های کشور عزیزمان ایران و سوئد می گوید: این مسئله خیلی بزرگی نیست. حتی اگر از آن خوش مان هم نیاید.

ملی پوش ایرانی تیم اوسترساندس در رابطه با عوض کردن احتمالی تیمش در فصل نقل وانتقالات زمستانی و استرس احتمالی اش گفت: ما یک پروژه فوق العاده ای داریم که اگر به نتیجه برسد از ماندن در تیم اوسترساندس خوشحال خواهم بود. از زندگی و بازی در اوسترساندس بسیار راضی هستم. اتفاق بسیار خوبی هست. شهر، کلوب و مردم را دوست دارم و همه چیز عالی هست. تنها مسئله فقط سرما است و حتی به این مسئله نیز خو گرفته ام.

قدوس راجع به عادت کردنش به سرمای اوسترساندس گفت: بله واقعا عادت کردم. این مسئله را هنگامی که با تیم ملی کشور عزیزمان ایران در هلند بودم گفتم. تمام اعضای تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با کاپشن و کلاه رفتند ولی من فقط یک ژاکت کلاه دار داشتم که خوشم هم نمی آمد ولی هوا به نحوه خاصی سرد بود.

در کشور عزیزمان ایران نباید قبل از کاپیتان غذا بخورید! / قدوس

مهاجم ایرانی تیم اوسترساندس سوئد سرمای احتمالی بسیاز زیاد در بازی امشب (پنجشنبه) مرحله گروهی لیگ اروپا در مصاف با زوریای سوئیس گفت: امیدوارم که این گونه نباشد. انگشتانم پایم بعد از تمرین امروز بسیار سنگین شده است بودند. هوا 5- درجه بود ولی همین اندازه هم کافی بود.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz